вівторок, 15 травня 2018 р.

Учасникам ЗНО варто роздрукувати запрошення на тестування

В Українському центрі оцінювання нагадують учасникам зовнішнього незалежного оцінюванняпро необхідність самостійно сформувати і роздрукувати запрошення-перепустку на тестування.
Сформувати і роздрукувати запрошення-перепустку можна з інформаційної сторінки учасника ЗНО, доступ до якої здійснюється за номером сертифіката і пін-кодом, зазначеним у ньому.
Учасникам тестування радять не зволікати з друком запрошення-перепустки. УВАГА!Запрошення не буде надіслано ні поштовим зв’язком, ні електронною поштою.

ІНФОРМАЦІЙНА СТОРІНКА

Як відомо, зовнішнє незалежне оцінювання розпочнеться 22 травня тестуванням з математики.
24 травня буде проведено зовнішнє оцінювання з української мови і літератури.
Майбутні учасники зовнішнього оцінювання, які готуються до тестування в 2018 році, мають можливість скористатись безкоштовним сервісом ЗНО онлайн, розробленим Освіта.ua.
На платформі розміщені всі варіанти тестових завдань, що були запропоновані учасникам ЗНО під час основних та додаткових сесій 2009-2017 років, усі пробні тести, а також коментарі провідних фахівців до правильних відповідей на завдання тестів.
Використання сервісу допоможе учасникам ЗНО зрозуміти структуру тесту з кожного навчального предмета, ознайомитись із формами завдань та коментарями до правильних відповідей до кожного завдання тесту.

ЗНО ОНЛАЙН

Для отримання інформації про проведення зовнішнього незалежного оцінювання та вступної кампанії в 2018 році приєднуйтесь до груп Абітурієнт та Освіта.ua у Facebook.
Освіта.ua
15.05.2018